https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 98

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Magyar Állami Operaház" Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva "Köszönettel a Magyar Állami Operaház Igazgatóságától Budapest, 1980" (256,17g/96mm) T:2 /  Hungary 1980. "Hungarian State Opera House" Br commemorative plaque with engraving on back. Sign.: Walter Madarassy (256,17g/96mm) C:XF
1
30475.

Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Magyar Állami Operaház" Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva "Köszönettel a Magyar Állami Operaház Igazgatóságától Budapest, 1980" (256,17g/96mm) T:2 / Hungary 1980. "Hungarian State Opera House" Br commemorative plaque with engraving on back. Sign.: Walter Madarassy (256,17g/96mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
EUR
,
21,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph.
1
30476.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.
1
30477.

Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. / Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reményi József (1877-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br emlékérem (210g/80mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1955. "National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre" Br commemorative medal. Sign.: József Reményi (210g/80mm) C:XF small edge error
1
30478.

Reményi József (1877-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br emlékérem (210g/80mm) T:2 kis ph. / Hungary 1955. "National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre" Br commemorative medal. Sign.: József Reményi (210g/80mm) C:XF small edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
EUR
,
15,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina
1
30479.

Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
EUR
,
10,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó Imrefia Béla (1952-) 1978. "Pro Pulmonológia / Tüdőkórház Gondozóintézet Szolnok" Br emlékérem (191g/78,5mm) T:2 /  Hungary 1978. "Pro Pulmonology / Pulmonology Hospital Szolnok" Br commemorative medal. Sign.: Imrefia Béla Szabó (191g/78,5mm) C:XF Cs. M. 1285.
1
30480.

Szabó Imrefia Béla (1952-) 1978. "Pro Pulmonológia / Tüdőkórház Gondozóintézet Szolnok" Br emlékérem (191g/78,5mm) T:2 / Hungary 1978. "Pro Pulmonology / Pulmonology Hospital Szolnok" Br commemorative medal. Sign.: Imrefia Béla Szabó (191g/78,5mm) C:XF Cs. M. 1285.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szendrői Zoltán 1970. "Vásárhelyi István Emlékérem 1889-1968" egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2
1
30481.

Szendrői Zoltán 1970. "Vásárhelyi István Emlékérem 1889-1968" egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
EUR
,
13,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szentirmai Zoltán (1941-) 1978. "MTV - XVIII. Miskolci TV fesztivál 1978" kétoldalas Br plakett (71mm" T:2
1
30482.

Szentirmai Zoltán (1941-) 1978. "MTV - XVIII. Miskolci TV fesztivál 1978" kétoldalas Br plakett (71mm" T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 1984. "Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács Turi Sándor díja" Br emlékérem (513g/98mm) T:2 /  Hungary 1984. "Sándor Turi award of the Szabolcs-Szatmár County Council" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (513g/98mm) C:XF
1
30483.

Tóth Sándor (1933-) 1984. "Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács Turi Sándor díja" Br emlékérem (513g/98mm) T:2 / Hungary 1984. "Sándor Turi award of the Szabolcs-Szatmár County Council" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (513g/98mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
EUR
,
21,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" Br plakett (384g/130x99mm) T:2 /  Hungary ND "Péter Vajda cultural award" Br plaque. Sign.: Imre Varga (385g/130x99mm) C:XF
1
30484.

Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" Br plakett (384g/130x99mm) T:2 / Hungary ND "Péter Vajda cultural award" Br plaque. Sign.: Imre Varga (385g/130x99mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Váró Márton (1943-) 1975. "1975 Prof. Dr. Krompecher István 70 éves" Br emlékérem (504g/96-97mm) T:2 /  Hungary 1975. "1975 Prof. Dr. István Krompecher is 70 years old" Br commemorative medal. Sign.: Márton Váró  (504g/96-97mm) C:XF Cs.M. 359.
1
30485.

Váró Márton (1943-) 1975. "1975 Prof. Dr. Krompecher István 70 éves" Br emlékérem (504g/96-97mm) T:2 / Hungary 1975. "1975 Prof. Dr. István Krompecher is 70 years old" Br commemorative medal. Sign.: Márton Váró (504g/96-97mm) C:XF Cs.M. 359.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
EUR
,
24,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Váró Márton (1943-) 1978. "Prof. Dr. Bognár Rezső 65 éves 1978" Br emlékérem (666,5g/106-108mm) T:2 /  Hungary 1978. "Prof. Dr. Rezső Bognár is 65 years old 1978" Br commemorative medal. Sign: Márton Váró (666,5g/106-108mm) C:XF Cs.M. 64.
1
30486.

Váró Márton (1943-) 1978. "Prof. Dr. Bognár Rezső 65 éves 1978" Br emlékérem (666,5g/106-108mm) T:2 / Hungary 1978. "Prof. Dr. Rezső Bognár is 65 years old 1978" Br commemorative medal. Sign: Márton Váró (666,5g/106-108mm) C:XF Cs.M. 64.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
EUR
,
24,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz