1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
1996. "A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1996. "Distinction for an Officer in Service 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, in case C:XF NMK 796.
Amerikai Egyesült Államok DN "702. Karbantartó Zászlóalj - 2. Gyaloghadosztály" Br érem (40mm) T:2 USA ND "702nd Maintenance Battalion - Second Infantry Division" Br medal (40mm) C:XF
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati Bronz Érdemérem" Br kitüntetés mellszalaggal (40mm) T:2 Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon (40mm) C:XF