Numizmatikai kellékek Tételek száma: 22
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1415326
30012
276
Numismatics accessories
Numizmatika
Használt, "Leuchtturm" bankjegy/FDC berakó, jó állapotban 1408599
30013
276
Numismatics accessories
Numizmatika
"Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel, használt, jó állapotban 1415149
30014
276
Numismatics accessories
Numizmatika
"Moments of Freedom - Republic of Liberia" érmetartó 24 férőhellyel kissé kopott, használt, jó állapotban 1415152
30015
276
Numismatics accessories
Numizmatika
4db használt érmetartó tálca, különböző méretű férőhelyekkel, használatból eredő kis sérülésekkel 1408603
30016
276
Numismatics accessories
Numizmatika
"MAGYAR ÉRMEFORGALMAZÓ" zöld érmetartó tálca bársony béléssel, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, kis sérüléssel 1408601
30017
276
Numismatics accessories
Numizmatika
"MAGYAR ÉRMEFORGALMAZÓ" zöld érmetartó tálca bársony béléssel, kivehető tálcával, összesen 24 férőhellyel, használt, jó állapotban 1415332
30018
276
Numismatics accessories
Numizmatika
8db-os vegyes érmetartó tok (6xklf), használt de jó állapotban 1388557
30019
276
Numismatics accessories
Numizmatika
Bahama-szigetek 1972. "Bahama-szigetek Nemzetközössége" feliratú érmetartó tok, bőr borítással, négy férőhellyel, címerrel, használt, kis sérülésekkel Bahama Islands 1972. "Commonwealth of the Bahama Islands" leather coin case, with four spaces, coat of arms, used with minor damages 1401572
30020
276
Numismatics accessories
Numizmatika
9db-os vegyes érem és érmetartó tok tétel, közte 1981. 100Ft Cu-Ni "FAO" műanyag érmetartó is 1414256
30021
276
Numismatics accessories
Numizmatika
8db használt, de jó állapotú "Leuchtturm - NUMIS" berakólap Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft