10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Ernst Peche (1885-1945): Zöld ruhás hölgy, színezett rézkarc, papír, jelzett, keretben, paszpartuban, 9x7 cm./ Ernst Peche (1885-1945): Lady in green ball gown, colored etching, paper, signed, in frame, in paspartu, 9x7 cm.