4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
1979 Századeleji magyar kereskedelmi plakátok, 26 db, reprint. Kiadói kopottas, szakadt papírmappában, némelyik lap foltos. Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, és mások munkáinak reprintjei.