1979 Századeleji magyar kereskedelmi plakátok, 26 db, reprint. Kiadói kopottas, szakadt papírmappában, némelyik lap foltos. Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, és mások munkáinak reprintjei.
cca 1980 Magyar élelmiszer exportáruk színes könyv formátumú katalógusa, receptekkel, ínycsiklandozó fotókkal a magyar mezőgazdaság legjavából. Orosz nyelven. / Catalogue of the Hungarian alimentary goods for export. Beautiful photos and recipes of the top products of the HUngarian agriculture. In Russian 259p.
cca 1980 A Holdra és a rajta túllevő világokra c. színes, nagyalakú kiadvány a holdraszállás érdekességeivel 27x37 cm 28p. + MElléklet: A felfedezők munkában 8p.