Burdekin-Townsville Region, Queensland. Geology and Minerals. Canberra, 1972, Geographic Section of the Deparment of National Development (Resources Series). Ásványtani, kőzettani, domborzati térképek a queenslandi Burdekin-Townsville régióról (Ausztrália), különböző méretben, összesen 3 db, ismertető füzettel, mappába rendezve, jó állapotban.
cca 1930 Magyarország részletes katonai térképe. 10 db nagyméretű lapon. 1:200 000 A lapok mérete egyenként 80x115 cm, néhányon szakadásokkal, kisebb hiányokkal. M. kir. Térképészet.
cca 1700 Johann Hofmann / Gabriel Bodenehr: Közép-Olaszország Színezett rézmetszet. Megjelent: Atlas Curieux oder neuer und Compendieuser Atlas. (Augsburg, 1700?). Méret: 29x17 cm. Igényes üvegezett keretben / cca 1700 Gabriel Bodenehr: Map of middle-Italy. Colored etching 29x17 cm In glazed frame.
XVIII. század: Militia communis Galliea. Franciaország katonai térképe. Színezett rézmetszet, üvegezett keretben / 18th century. Military map of France Colored etching. 22x16 cm. In glazed frame
XVIII. század: Militia Scotia comm. Skócia katonai térképe. Színezett rézmetszet, üvegezett keretben / 18th century. Military map of Scotland. Colored etching. 20x17 cm. In glazed frame
Baden Die Landgrafschaft Breisgau mit den vier Waldstaedten Nro. 151. Kézzel színezett rézmetszet. Reilly. 1791. 26x26 cm Paszpartuban / Etching In paspartu