2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1896. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1896, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, picit fakó gerinccel, de ezt leszámítva jó állapotban.