800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Lamb Károly, Lamb Mária: Shakspeare-mesék I. Fordította, bevezetéssel, és Shakspeare rövid életrajzával ellátta Mihály József. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban.