3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Ponson Du Terrail: Rocambole élete és kalandjai I-III. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit kopott, picit foltos borítóval, picit foltos védő-, és előzéklapokkal.