4 000 Ft
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Budapest, 1930, Könyvbarátok Szövetsége, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Megjelent Vörösmarty születésének 100 esztendős évfordulója alkalmából. Kiadói kopottas gerincű aranyozott egészvászon kötés. Az öt, lapszámozáson belüli, egészoldalas rajzokat Kádár Lívia készítette. Bibliofil, keretdíszes lapokkal, külön erre a célra készült vízjegyes papíron (Diósgyőri Papírgyár), ex libris-szel.