Osváth Gedeon: Reviczky Gyula. Kolozsvár, 1905, Gombos Ferencz Könyvsajtója. Korabeli foltos félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Az eredeti papírborítót az újrakötésnél ugyancsak bekötötték.
Mahátma Gandhi: Az indiai szabadsághős könyve. Fordította, válogatta Baktay Ervin. Budapest, é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos, egyébként jó állapotban.
Várnai Zseni: Gracchusok Anyja. Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Kiadói papírkötésben. A borítója sérült, megviselt állapotban. A címlapon a szerző aláírásával.
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötésben, gazdag képanyaggal. A borítója kopott, a kötése laza, foltos, egy lap kijár belőle.
Horn Emil: Magyarországi Szent Erzsébet. Fordította : Dr. Rada István. Budapest, 1905, Szent István Társulat, 265+1 p.+1 kihajtható melléklet. Átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.