Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 499
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1421839
14578
277
Cenner Lajos, Schmiedt Ferenc: A mi könyvünk. BUdapest, 1897, Meghitharista-Congregatio ny. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon (Kiss Valdemár-féle) kötés, kopottas, foltos. 1404366
14579
277
Faragó Ede: Ősök öröksége. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1404333
14580
277
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 998240
14581
277
Andrée Sikorska: Laissez-nous succumber a la tentation. Paris, 1951. Flammarion. Dedikált! / With autograph dedication! 1323060
14582
277
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1323392
14583
277
Csapói-Réz Margit: Házassági problémák. Bp., é.n., Fővárosi Nyomda Rt. 173 p. Kiadói papírkötésben. 1317946
14584
277
Ady Endre: Új versek. 4. kiad. Bp., 1918, Pallas. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban. 1259754
14585
277
Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben. 1417373
14586
277
Petőfi Sándor összes költeményei. Új népies és ifjúsági teljes kiadás egy kötetben. Második kiadás. Debrecen, 1916, Hegedűs és Sándor Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1139334
14587
277
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben. 1054332
14588
277
Török János (szerk.): Egyetemes Magyar Ecyclopaedia. II. kötet. Aka.-Amerika. Pesten, 1860, Szent István Társulat. Kissé viseltes kiadói papír kötésben. 1404409
14589
277
Surányi Miklós műveinek emlékkiadása. 1-15. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Díszes, aranyozott gerincű félvászon kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft