Gr. Bethlen M.: Divatos Erkölcsök. Dráma 3 felvonásban. Budapest, 1890, Fanda József Könyvnyomdája, 58 p. Javított Kiadás. Volt könyvtári példány. Átkötött félvászon kötés. A borítón könyvtári címke nyomai.
Szabó Dezső: Feltámadás Makucskán. Budapest, én. (1932), Saturnus Könyvkiadó Vállalat, 128 p. Első Kiadás. Kiadói papírkötés. A címlapon és a borítón ceruzás firkával. Az utolsó két lap összeragadt, sérült.
Machiavelli - Nagy Frigyes: A fejedelemről. Kiválogatta, fordította, és a bevezetést írta: Juhász Vilmos. Officina Könyvtár. Budapest, 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat, 127 p. Kiadói kemény papírkötés.
Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Budapest, é.n., Athenaeum Rt., 216 p. Harmadik bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr kötés. A borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Dr. Szomor Sándor. Jubileumi Emlékalbum. A 125 éve alakult Budapesti Detektívtestület Tiszteletére. Szemelvények az állami bűnüldözés történetéből. Budapest, 2011, Országos Rendőr-főkapitányság, 343 p. 1058 számú példány. Kiadói egészvászon kötés.
Virágzik a pomagránát. Albán históriás énekek, balladák és népdalok. Válogatta Schütz István. Fordították többen. Budapest, 1968, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Az illusztrációkat Vincze Lajos készítette.
Bibliothéque Rose Illustrée sorozat két kötete: Madame De Stolz: La Maison Roulante. Emile Bayard illusztrációival. Paris, 1900, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyoztt lapszélekkel, ex libris-szel az előzéklapon, francia nyelven. A borítója viseltes állapotban. Charkes Perrault: Contes De Fées. Paris, 1896, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyoz...
Vértesy Jenő: A magyar romantikus dráma(1837-1850). Bp., 1913, Magyar Tudományos Akadémia. félvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.