Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 499
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1403892
14614
277
Moliére: Don Juan. Fordította: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 149 p. Kiadói egészvászon kötés. Kétnyelvű, francia, magyar. 1417052
14615
277
Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Budapest, 1943, Magyar Élet Kiadása. Kissé viseltes félvászon kötésben. 1417062
14616
277
Nagy Ferenc: Dícsérlek uram! Versvilág I kötete. Szerző által dedikált példány! Budapest, 1995, Szenci Molnár Társaság. Illusztrált kiadói puha kötésben 1417060
14617
277
Nagy Ferenc: Európa üdvözlése. Világutazás. Szerző által dedikált példány! Budapest, 1995, Szenci Molnár Társaság. Illusztrált kiadói puha kötésben 1417054
14618
277
Dicséret, Dicsőség. Emőd Tamás énekeskönyve az 1914-18. esztendőkből. Budapest, 1918, Singer és Wolfner. Kissé viseltes gerincű félvászon kötésben 1417651
14619
277
Klein Márton: Költemények. Rimaszombat, 1913, Lévai Izsó. Kopott, kicsit sérült díszes vászonkötésben. 1418081
14620
277
Babajev - Kudrjavcev: Repülőjátékok és modellek. Bp., 1949, Magyar Szovjet Társaság - Új Magyar Könyvkiadó. Kopott, kissé laza félvászon kötésben. 1418257
14621
277
François Villon balladái Faludy György átköltésében. 1947, szamizdat kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1421143
14622
277
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon, picit kopott borítóval, picit laza fűzéssel, ex libris-szel. 1262794
14623
277
Rachel Field: Hitty. Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászon kötésben 1324427
14624
277
Bibó Lajos: A gyerek. Bp., 1938, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1336750
14625
277
Haraszti, Émile: La musique hongroise. Paris, 1933, Henri Laurens. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft