Sport témájú könyvek, 2 db: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Budapest, 1965, Sport. Kiadói papírkötés, foltos. Borbély Pál: Labdarúgó VB. Budapest, 1966, Sport. Kiadói papírkötés. A kötése laza, sérült, a lapszélek foltosak.
Albert Steffen válogatott versei. Officina Könyvtár 31. Fordította Devecseri Gábor. Budapest, 1943, Officina. Kiadói picit sérült kartonált papírkötés.
Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. Vallomások és tanulmányok. Budapest, 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel.
Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Madách Imre válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Palágyi Menyhért. Zichy Mihály képeivel. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 332 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.