Gerhart Hauptmann: Henschel fuvaros. Dráma 5 felvonásban. Fordította Molnár Ferenc. Budapest, 1899, Vass József Könyvkereskedése, 66 p. Kiadói egészvászon kötés, ex libris nyomaival.
L. N. Tolsztoj: Gyerekek a világ dolgairól. Huszonegy jelentet. Fordította Várnai Dániel. Budapest, 1921, Pán Könyvkiadó, 78 p. Kiadói papírkötés, foltos, felvágatlan példány. Kiadták 700 példányban. Illusztrálta Nagy Sándor.
Weber M.: A protestáns etika és a kapitálizmus szelleme. Fordította Vida Sándor. Ember és természet 5. Budapest, é.n. , Franklin-Társulat Magyar Irodalom Intézet és Könyvnyomda, 122 p. Átkötött egészvászon kötés, magánkönyvtári bélyegzővel. Első kiadás.
Verseghy Ferenc: A magyar nyelv törvényeinek elemzése. I. rész. A magyar nyelv etimológiája. Szolnok, 1972, Verseghy Ferenc Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.