Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 111 p. Kiadói szakadozott papírkötés.
Sándor Pál: Marx vagy Hendrik de Man. Korunk könyvei. Budapest, 1934, Faust Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, aláhúzásokkal. Első kiadás.
Török Ferenc: Fegyverünk a sport. A Budapesti Honvéd fél évszázada. Budapest, 1999, Budapesti Honvéd Sportegyesület. Kiadói kemény papírkötés, számos fotóval gazdagon illusztrálva.
Juhász Előd: Villanófényben a Zenebutik. Két évtized, sztárok, "megállított" pillanatok. Budapest, 2001, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kemény papírkötés, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált példány. Szép állapotban.
Torkos László: Magyar nyelv- és irodalmi kézikönyv felsőbb leányiskolák számára. 2. köt. Bp., 1886, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Javított gerincű félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Erdős Renée: Santerra Biboros. Budapest, 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés, némileg sérült gerinccel, foltos. A szerző áláírásával.