Vörösmarty Mihály: Drámai Költemények. 1821-1844. Vörösmarty Mihály munkái VIII. [Budapest], [1863], [Ráth Mór], 487 p. Átkötött kopottas félvászon kötés.
Kis vegyes könyv tétel (4 db): Stoker, Bram: Drakula gróf válogatott rémtettei (Bp., 1985, Árkádia); Nemere István: Gagarin = kozmikus hazugság? (Bp., 1990, Danubius Kódex); Földes Attila: UFOk építették a piramisokat? (Bp., 1993, Esély); A világ legnagyobb kísértetei (Bp., 1992, Új Vénusz). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
Nyugati magyar esszéírók antológiája 1986. Vál., szerk.: Borbándi Gyula. Bern, 1986, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Bp., 1908, Grill Károly (Társadalomtudományi könyvtár). Reprint (Bp., é. n., Göncöl Kiadó), Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Koffán Károly: Kezek. Békéscsaba, 1984, Békéscsabai Megyei Könyvtár. A szerző által Csorba Géza (1932-?) művészettörténésznek dedikálva. 6. számú sorszámozott példány, készült 250 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.