Tercsényi László (szerk.): Vasas Sport Club ötven éve. 1911-1961. Budapest, 1961, Vas- és Fémipari Dolgozók Szakszervezete-Vasas Sport Club-Medicina Egészségügyi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Dernői Kocsis László (szerk.): A sport. Budapest, é.n., Pesti Napló Rt.-Az Est Lapkiadó Rt.-Magyarország Napilap Rt. Kiadói egészvászon kötés, Byssz Róbert illusztrációival.
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik