Egyetemes Regénytár. Almanach az 1895. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1895, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott, picit foltos, de alapvetően jó állapotban. A hátsó kötéstábla belsején Az én újságom c. lap reklámjával, litográfia, 10.5x17 cm.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1898. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1898, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos, a címoldal picit szakadt, de ezeket leszámítva jó állapotban.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1906. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1906, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, de alapvetően jó állapotban van.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1904. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1904, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, de alapvetően jó állapotban van.