Harsányi Zsolt: Ecce Homo I-IV. (Két kötetben) Munkácsy Mihály életének regénye. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon kötés.
Asztalos Miklós (szerk.): Jancsó Benedek emlékkönyv. Budapest, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 1 t.+413 p. Kiadói kopottas aranyozott félbőr kötés.
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Mark Twain: Stormfield kapitány látogatása a menyországban. Tevan Könyvtár 90-91. Fordította: Síró György. Békéscsaba,1917,Tevan kiadás. Szétszakadt papírkötésben, 64 p.