Théophile Gautier: Baudlaire. Kultura Könyvtár 8. Fordította Tóth Árpád. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas, picit sérült kemény papírkötés.
Liszt Ferenc: Chopin élete. Fordította Kereszty István. Kultura Könyvtár 3. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
Romain Rolland: Berlioz. Fordította Lakatos László. Kultura Könyvtár 12. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillantképek. Budapest, , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói foltos egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.