Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Herczeg Ferenc: Sziriusz. Hincz Gyula rajzaival. Budapest, 1943, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 76 p. + 6 t. Készült Herczeg Ferenc nyolcvanadik születésnapjára, ezer számozott példányban. Fenti példány a 112. számú, kézzel számozott , a címlapon a szerző és az illusztrátor aláírásával jelzett példány. Kiadói félvászon kötésben. A borítója picit kopott.
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.