Horváth Béla: Pepinka szép kisasszony. Egy szerelem története. Fehér Holló Regények. Budapest, 1942, Uj Kultura Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben
Petrichevich Horváth Lázár: Byron Lord' élete 's munkái. Harmadik kötet. Pesten, 1842, Landerer és Heckenast. Buda-Pest, 1842, iro' saját költségén. Viseltes egészvászon kötésben
Goethe Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói picit kopott aranyozott, festett egészvászon kötés.
Oz Almog: Colors of War / Camouflage. Wien, 2004, Jüdisches Museum - Hofmobiliendepot - Möbel Museum. Kiadói papírkötés. Német nyelven. / Paperbinding, in german language.
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.