Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 499

P. Vergilius Maro: Aeneise. Fordította Remete József. Győr, 1863, Hennicke Rudolf. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel, a könyvben javítás nyomaival, de alapvetően jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél bekötötték.
14554.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

14555.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

14556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

G. Bruno (Augustine Fouillée): Le tour de la France par deux Enfants. Devoir et patrie. Paris, 1930, Libraire Classique Eugéne Belin. Kiadói kopottas, picit foltos félvászon kötés, számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, francia nyelven. / Half-linen binding, in french langauge, in poor conditions.
14557.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Németh Andor: A betű mestere. Tótfalusi Kis Miklós életregénye. Budapest, 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon kötés.
14558.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Reményik Zsigmond: Északi Szél. Budapest, 1947, Révai. Kiadói picit kopott félvászon kötés.
14559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Garai János: Vergődő magyar vidékek. - - riportkönyve. Tata-Tóváros, (1936), Szentes Testvérek könyvkiadóvállalata.  Illusztrált kiadói papír kötésben.
14560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Anton Pavlovics Csehov: Beszélgetés a kutyával. Elbeszélések és kisregények. 1885-1886. Budapest, 1974, Magyar Helikon, 609 p. Kiadói nyl-kötés. Számozott (2000/1643) példány!
14561.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Dr. Vizkelety László-Rósa László: A vasutas természetjárás 50 éve(1952-2002). Dedikált! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14562.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
14563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, pici kopást eltekintve jó állapotban. Első összkiadás, a kötetben megjelent verseket tartalmazza. 1941-ben megjelent egy második kötet, amely a kötetbe nem rendezett verseket gyűjtötte egybe.
14564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

B. Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra II. B. Eötvös József összes munkái II. Pest, 1871, Ráth Mór, 352 p. Második kiadás. Átkötött félvászon kötés.
14565.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft