14076.
277. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Rudolf Wittmann, Moriz Band: Unsere Kunst in wort und bild. Wien, é.n. (1889), Reißer&Werther. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, német nyelven, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Megviselt állapotban.