Tesauro de Requejo reformado, y nuevamente aumentado y corregido por Don Antonio Martin de Heredia. Segunda edicion. Madrid, 1838, Alejandro Gomez. Egészbőr kötés, kopottas állapotban.
Der große Duden. Bildwörterbuch der deutschen Sprache. Hrsg.: Basler, Otto. Leipzig, 1935, Bibliographisches Institut. Későbbi műbőr kötésben, egyébként jó állapotban
Dalziel's illustrierte Tausend und Eine Nacht. Berlin, [1890], [Schreiter'sche Verlagsbuchhandlung]. Kicsit laza, kissé kopott díszes vászonkötésben, belső címlapja részben hiányzik, egyébként jó állapotban.
Vegyes idegen nyelvű könyv tétel: Paris en 8 jours; Paris - encyclopedie par l'image; Paroissien; English - Analytical system; Schidlof gyakorlati módszere a francia nyelv tanulásához (9 füzet); Győry: Francia nyelvkönyv; példányonként változó, nagyrészt jó állapotban, összesen 7 db
A franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótára. Dictionnaire français-hongroise et hongrois-français. I. rész 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Slavomir Rawicz: The Long Walk. The True Story of a Trek to Freedom. New York, 1997, The Lyon Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven. / Paperback, in english language.
Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p. Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.
Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.