2 400 Ft
Dr. Szende Péter Pál, Dr. László Jenő, : Magyar magánjog mai érvényében III. kötet. Kötelmi jog I-II. Budapest, 1928, Grill Károly, XXXII+831+IX+725 p. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítókkal, picit foltos védő-, és előzéklapokkal, picit laza fűzéssel, jó állapotban.