Dr. Térfi Gyula-Dr. Jekel Péter (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közigazgatási bíróság. Hatásköri bíróság. Országos levéltár. Az állami közigazgatás szervezete. Gyámság és gondnokság. Törvényesítés. Örökbefogadás. Örökösödési eljárás.
Budapest, 1910, Grill Károly könyvkiadóvállalata, XXXIX+1025 p. Kiadói kopottas egészvászon kötés.