4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Indoklás a magyar általános polgári törvénykönyv tervezetéhez. Ötödik kötet. Öröklési jog. Budapest, 1902, Grill Károly Cs. és Kir. Udv. Könyvkereskedése, 463 p. Kiadói picit kopott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés. A címlap szakadozott, a könyv elejéről egy oldal hiányzik, az utolsó lap kijár, a fűzése némileg meglazult.