Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Hetedik rész. Családjog és törvénykezés. Budapest, [1897], Athenaeum Rt.,566 p. + 28 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés. A könyv elején az előzéklap, címlap hiányzik, a hátsó előzéklap hiányzik, az utolsó lap hiányos.
Dr. Répási Mátyás: Külföldi közigazgatási és önkormányzati szervezetek. Függelékben: dr. Testyánszky Jenő: Ausztria közigazgatási és önkormányzati szervezete. dr. Némethy Imre: Páris közigazgatása.-Az alsófoku közigazgatási bíráskodás Franciaországban. Budapest, 1927, Magyar Közigazgatás, 279 p. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. A címlapon bejegyzéssel. Jó állapotban.
Magyary Zoltán: Amerikai államélet. A közigazatás útja az Északamerikai Egyesült Államokban. Budapest, 1934, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1929. évi törvénycikkek. Bp., 1930, Franklin. A pótlásokkal együtt. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1898. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopottas-sérült félbőrkötésben.