Dr. Ribáry Géza, Dr. Csergő Hugó, Dr. Kohn Zoltán (szerk.): Omzsa naptár az 5702 (1941-42) évre. Budapest, 1941, OMZSA. Kiadói papírborítóban. Megviselt állapotban!
Lévai Jenő (szerk.): Írók, írások... vigasztalás van az irodalomban. (A magyar zsidóság életéről és a zsidó legendák világáról szóló történetek.) Benczés Tibor, Földes Péter, Gervai Sándor, Kisbéri László, Lőb Ernő írásaiból. Budapest, 1943, Faragó Nyomda. Kiadói fűzött illusztrált papírkötés. A borítója foltos, és az egyik sarka szakadt.
Bereczky Albert: A zsidók "titka". Elmondatott a Pozsonyi-úti "Hálaadás Temploma" gyülekezet termében. Budapest, 1938, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos. Ex-libris bélyegzővel.
Szabó Imre: A légvárak urai. A Lang & Weisz Ltd. cég légi vállalkozásai és bukása. Cluj [Kolozsvár], 1926, Kadima. 90. számú sorszámozott, a szerző által aláírt példány, készült 150 példányban. Kissé kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Vidor Gyula (szerk.) Salamon Miksa emlékkönyve. Budapest, 1946, Salamon Miksa barátai, 47 p. Ebből az emlékkönyvből 200 példány készült, kizárólag Salamon Miksa barátai részére. 21. számú, névre szóló példány. Kiadói papírkötés.
Kinga Frojimovics, Géza Komoróczy, Viktória Pusztai, Andrea Strbik: Jewish Budapest. Monuments, Rites, History. Fordította: Vera Szabó. Budapest, 1999, Central European University Press, 597 p. Kiadói papírborító. A zsidó Budapest, angol nyelven. / Paperbinding, in english language.
Raoul Wallenberg Karácsonya 1944 - Christmas of Raoul Wallenberg 1944. Budapest, 2004, Kolor Optika Kiadó. Kiadói keménypapír kötés. Magyar, angol, és svéd nyelven. / Paperbinding, in hungarian, english, and swedish language.
Szentírás. IV. A szent iratok. Zsoltárok, Példabeszédek, Jób, Énekek Éneke, Ruth, Siralmak, Kóhélet, Eszter, Dániel, Ezra és Nechemja Krónika. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai XXIV. Budapest, 1907, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 494 p. Kopottas egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Második kötet. Az első próféták. Budapest, 1900, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XII. Korabeli egészvászon-kötésben.