1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Magyar festészet a XX. században. Budapest, 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírtokban, magyar, angol, német és orosz nyelven, számos színes illusztrációval, jó állapotban.