Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. Budapest, 1985, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírmappában, benne Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmányfüzet. Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amsterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű könyv facsimile kiadása. Szép állapotban.
Gróf Mikó Imre-Szabó Károly: Erdélyi történelmi adatok I-IV. Szekszárd, 1987, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói szakadt papírtokban. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. Budapest, 1985, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírmappában, benne Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmányfüzet. Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amsterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű könyv facsimile kiadása. Jó állapotban.
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702, 1703-1900, 1901-1973. Budapest, 1973-1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés.
Dr. Dobos Gyula: A Perczelek. Nemesi családok Tolna megyében. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító a műbőrborítóra ragadt. 1000 példányban adták ki.
Dr. Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, faragott fa plakettel. Számozott példány (750/450.), könyvárusi forgalomba nem került.
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970, 1971-72). Budapest, 1972-73, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, a gerincén picit kopott, magyar, orosz, angol nyelven. Megjelent 3000 és 3100 példányban. A 1971-72-es kötet számozott példány. (500/425.)