Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500 körül). Rendszeres és hasznos kis könyv a bányászatról ( a 16. század elejéről.) Miskolc, 1987, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói műbőr kötés, plakettel. Kiadták 500 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
Andruskó Károly: Ex Minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötés, plakettel. Megjelent 600 számozott példányban, 283. számozott példány. Szép állapotban.
Mucsi András (szerk.): Magyarországi miniatúrák. Budapest, 1972, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés, ötnyelvű bevezetővel, sok színes képpel illusztrált, kiadói védőtokban.
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Miskolc, 1985, Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Kiadták 1400 példányban, ebből számozva 700 db. Ez a 537. példány.