Vegyes minikönyv tétel, 3 db.: Kovács Margit Kiskönyve. Szentendre, 1986, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kemény papírkötés. Demeter Imre, Galambos Tibor (szerk): A Fészek 1901-1976. Emlékkönyv a Fészek Művészklub alapításának 75. évfordulójára. Budapest, 1976, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Képek 30 év magyar képzőművészetéből. Budapest, 1975, Corvina Kiadó. K...
Kardos Gyula (szerk.): A miniatűrkönyvészek nesztora. Bp., 1974, Miniatűr Könyvgyűjtő Klub. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 450 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Tóth Pál (szerk.): Kerpely Antal 1837-1907. Miskolc, 1987, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, plakettel. Megjelent 300 példányban. Kerpely Antal kohómérnök életéről kiadott minikönyv.
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven, 3x2x1 cm.