Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 52

Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1 cm.
14442.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Tóth Pál (szerk.): Felső-Magyarországi Bányavárosok Közössége 1487-1987. Miskolc, 1987, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, plakettel. Megjelent 500 példányban. A bányavárosokról kiadott, színes címerekkel illusztrált minikönyv.
14443.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven. Megjelent 4100 példányban.
14444.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Magyar festészet a XX. században. Budapest, 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírtokban, magyar, angol, német és orosz nyelven, számos színes illusztrációval, jó állapotban.
14445.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szélesi Zoltán (szerk.): Kopasz Márta grafikái. Szeged, é.n., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Könyv Klub. Kiadói műbőr kötés. Készült 540 példányban.
14446.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Tóth Pál: A "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja Kiadványainak Bibliográfiája. Miskolc, é.n., "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klub. Kiadói műbőr kötés, plakettel. Kiadták 300 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent a "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja megalakulásának 10 éves jubileuma tiszteletére.
14447.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell.  Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1,5 cm.
14448.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Dr. Szőke Barnabás-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Dombóvár Város Tanácsa. Kiadói műbőr kötés, zománcozott plakettel. Jó állapotban.
14449.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott kartonált kötés, jó állapotban.
14450.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dr. Veres László: A miskolci nyomdászat kezdetei 1-2.  1. 1812-1838 2. Csöglei Tóth Lajos  nyomdája (1842-1850). Miskolc, 1985-1987, Borsodi Nyomda MTESZ-csoportja. Megjelent 1000 (1.), és 100 (2.) példányban.
14451.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Zenei témájú mini könyvek, 4 db. Kaczián János: Liszt Ferenc. Dokumentumok a Tolna Megyei Levéltárban őrzött Auguszt Antal és Csapó Vilmos-hagyatékából. Szekszárd, 1985, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.  Budapest 1873-1923-1973. Dohányi, Kodály, Bartók. Budapest, 1973, Editio Musica. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 6200 példányban. Aczél Zsuzsa (szerk.):Köszöntő 1945-1975. Budapest, 1975, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 3600 példányban. Magyar zeneműkiadás 1850-1975. Budapest, 1975, Editio Musica. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 2000 példányban adták ki.
14452.

Zenei témájú mini könyvek, 4 db. Kaczián János: Liszt Ferenc. Dokumentumok a Tolna Megyei Levéltárban őrzött Auguszt Antal és Csapó Vilmos-hagyatékából. Szekszárd, 1985, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Budapest 1873-1923-1973. Dohányi, Kodály, Bartók. Budapest, 1973, Editio Musica. Kiadói egészvászon kötés,...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Szélesi Zoltán (szerk.): Buday György Köszöntése. Szeged, 1982 Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Könyv Klub. Kiadói műbőr kötés.
14453.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft