Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven. Megjelent 4100 példányban.
Magyar festészet a XX. században. Budapest, 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírtokban, magyar, angol, német és orosz nyelven, számos színes illusztrációval, jó állapotban.
Tóth Pál: A "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja Kiadványainak Bibliográfiája. Miskolc, é.n., "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klub. Kiadói műbőr kötés, plakettel. Kiadták 300 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent a "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja megalakulásának 10 éves jubileuma tiszteletére.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1,5 cm.
Dr. Szőke Barnabás-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Dombóvár Város Tanácsa. Kiadói műbőr kötés, zománcozott plakettel. Jó állapotban.
Dr. Veres László: A miskolci nyomdászat kezdetei 1-2. 1. 1812-1838 2. Csöglei Tóth Lajos nyomdája (1842-1850). Miskolc, 1985-1987, Borsodi Nyomda MTESZ-csoportja. Megjelent 1000 (1.), és 100 (2.) példányban.
Zenei témájú mini könyvek, 4 db. Kaczián János: Liszt Ferenc. Dokumentumok a Tolna Megyei Levéltárban őrzött Auguszt Antal és Csapó Vilmos-hagyatékából. Szekszárd, 1985, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Budapest 1873-1923-1973. Dohányi, Kodály, Bartók. Budapest, 1973, Editio Musica. Kiadói egészvászon kötés,...