3 000 Ft
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg, Etschland. Westliches Salzburg, und Karenten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, L+540 p. 38. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. / Linen binding in German language. The spine is tattered