3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyarország helységnévtára 1926. Budapest, é.n. [1926], Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal, Globus Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés, 18 db. melléklettel.