1 000 Ft
Roar Tank: Norwegen und Kopenhagen. Griebens Reiseführer 146. Berlin, 1911-12, Albert Goldschmidt. 13. kiadás. Kiadói kopottas egészvászon kötés, egészoldalas és kihajtható térképekkel illusztrálva, de a térképmelléklet hiányzik, német nyelven. / Linen-binding, in german language, a little bit worn, without map inset.