1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Sven Hedin: Ázsia szívében I. köt. Töredék! Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.