dr. Steinen Károly: Közép-Brazília természeti népei között. A második Singu-expedició (1887-1888) útjának vázolása és eredményei. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította dr. Bátky Zsigmond. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 275 p. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Némileg foltos, de alapvetően szép állapotban.
Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, 1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 271p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Pici foltot leszámítva szép állapotban.
Temesy Győző: Sasok országában. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 209+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II.. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Bp., é. n., Lampel R. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. A vászon szélei enyhén elszíneződtek. A porté egy kis helyen elszakadt, egy melléklet javított.
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott egyébként jó állapotban.
Sven Hedin: Az Északi sarktól a Déli sarkig. Az ifjúság számára fordította: Mikes Lajos. Hetvenkét műmelléklettel. Budapest, 1912, Lampel R., 272 p. Kiadói viseltes egészvászon-kötésben.
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott egyébként jó állapotban.
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Halász Gyula, Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Lampel R. Kissé kopottas díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga", Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Olaszból fordította Dr. Darvai Móric. Bp., Lampel Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.