6 000 Ft
dr. Békefi Remig: A Pásztói apátság története II. 1702-1814. A zirci, pilisi, pásztói, szent-gotthárdi cziszterci apátságok története IV. Töredék kötet. Budapest, 1902, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, VIII+620+2 p. Egységes kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötésben, festett lapélekkel. A gerinc némileg foltos.