Amerikai Egyesült Államok 2011. "A Szabadság szobor 125 éves évfordulójára" aranyozott, kristálybetétes Cu emlékérem (40mm) T:PP felületi karc USA 2011. "For the 125th Anniversary of the Liberty Statue" gold plated Cu commemorative medal with crystal inlay (40mm) C:PP surface scratch
Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - 1770. április 28. Partraszállás Botany Bay-nél - Cook először lép ausztrál földre" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (21g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis oxidáció Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - 28 April 1770 The Landing at Botany Bay - Cook first sets foot on Australian soil" gilt Ag commemorative medal, marked at th...
Ausztria DN "Vosten Neydorf - im 16. Jahrhundert nach Vischers Topographia" fém plakett (103mm) T:2,2- Austria ND "Vosten Neydorf - im 16. Jahrhundert nach Vischers Topographia plaque (103mm) C:XF,VF
Lengyelország 1976. "150 éves a Varsói Műszaki Egyetem" Br plakett eredeti, kissé foltos, dísztokban. "POLITECHNIKA WARSZAWSKA" (60,5x66mm) T:1-,2 Poland 1976. "150th Warsaw University of Technology" Br plaque in original, somewhat spotted, in original case. "POLITECHNIKA WARSZAWSKA" (60,5x66mm) C:AU,XF
Német Birodalom / Weimar Köztársaság ~1900-1930. "Mundlos - Original-Victoria" Br gyártói védjegy fémlemezen varrógépekhez (~42mm/65mm) T:2 German Empire / Weimar Republic ~1900-1930. "Mundlos - Original-Victoria" Br makers mark for sewing machines on metal palte (~42mm/65mm) C:XF