Németország 1984. "Bundesrepublik Deutschland / XIX. Congrés UPU Hamburg 1984 Weltpostkongress" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (50mm) T:2,2- (PP)
Németország DN "Friedrich List / Für verdienste um die Hochschule für Verkehrswesem 'Friedrich List' Dresden" Br emlékérem, eredeti tokban (71mm) T:1- Germany ND "Friedrich List / Für verdienste um die Hochschule für Verkehrswesem 'Friedrich List' Dresden" Br commemorative medallion in original case (71mm) C:AU
1990. "Labdarúgó VB Olaszország" 24db-os fém emlékérem szett dísztokban T:PP ujjlenyomat,felületi karc 1990. "Soccer World Cup Italy" 24pcs of diff metal commemorative coins in case C:PP fingerprint,slightly scratched
DN Jelzetlen Ag vitorlás érem füllel. Szign.: Chr. Lauer Nüernberg (19,1g/33mm) T:2 ND "Unmarked Ag sailbot medal with ear. Sign.: Chr. Lauer Nüernberg (19,1g/33mm) C:XF
12db-os vegyes egyházi témájú emlékérem és jelvény, közte II. János Pál, Szent György T:2,2-,3 12pcs of various religious medals and badges, including John Paul II, Saint George C:XF,VF,F
~1985. "Idősek Európai Szövetsége 1962-1985 / E.U.R.A.G" jelzett Ag emlékérem (23,78g/0.800/42-43mm) T:2 ~1985. "The European Federation of Older People 1962-1985 / E.U.R.A.G." marked Ag commemorative medallion (23,78g/0.800/42-43mm) C:XF
DN "Olimpiai Játékok London 1908" Br emlékérem füllel (80mm) T:2 k. ND "Olympic Games London 1908" Br commemorative medal with ear (80mm) C:XF scratched
DN "1936. XI. Olimpiai Játékok - Berlin" aranyozott Br modern emlékérem (50mm) T:2 ph. ND "1936. Games of the XI Olympiad - Berlin" gold plated Br commemorative medal (50mm) C:XF edge error