1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 peremen reszelés nyom Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration without ribbon C:AU,XF filing mark on edge
1895. Kárffy Titusznak (1825-1895) miniszteri tanácsosnak szóló hivatalos, német nyelvű levél, amelyben a harmadik osztályú vaskorona-rend kitüntetést adományozzák neki, szárazpecséttel T:III-,IV szakadással a hajtásoknál.
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, gömbfülön csillag jelzéssel, a karikán "WILH. KUNZ (Wilhelm Kunz) - WIEN V" gyártói jelzés és csillag beütés T:2 patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on a war ribbon" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, star mark on the ear, the ribbon ring with star mark and "WILH. KUNZ ...
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" War metal decoration, without ribbon C:XF NMK.: 137.
~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, kék zománccal, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal (47x24mm) + ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott fém kitűző, kék zománc (10x18,5mm) T:2 Hungary ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge, blue enamel, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x24mm) + ~1915. "Statue of the Nation...
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés, "BRONZE" fémjel a peremen, mellszalag nélkül, kopott aranyozás T:2 ph., kis patina Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration, with "BRONZE" hallmark on the edge, without ribbon, worn gilt C:XF edge error, small patina NMK: 326.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal, peremén "WAA 918". Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after first wound, with "WAA 918" on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST" (57x37mm) C:XF NMK 334.