DN "Szent Barbara" a tüzérek védőszentje, fülön jelzett Ag emlékérem (8,29g/27,5mm) T:2-,3 ND "Saint Barbara" patron saint of artillerymen Ag commemorative medal with silver hallmark on ear (8,29g/27,5mm) C:2-,3
5db-os vegyes magyar és külföldi kis militária tétel, benne jelvény, emlékérem, közte 1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2,2-
Ausztria ~1918. "Osztrák Becsületlégió Kereszt" aranyozott Br kitüntetés kardokkal, szalag nélkül T:2 Austria ~1918. "Cross of the Austrian Legion of Honor" gold plated Br decoration with swords, without ribbon C:XF
Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" miniatűr T:2 Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt Br medal miniature C:XF
Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" mellszalaggal T:2 Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt Br medal on wartime ribbon C:XF
Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2 German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:XF
Német Birodalom / Német 3. Birodalom ~1914-1934. "Vaskereszt" + "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" fém miniatűrök kitűzőn T:2 German Empire / German Third Reich ~1914-1939. "Iron Cross" + "The Honour Cross of the World War 1914-1918" metal miniatures on pin C:XF
Német 3. Birodalom 1938. "Szudéta emlékmedál" ezüstözött Br medál, szalag nélkül. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 1. Oktober 1938" (32mm) T:2 German Third Reich 1938. "Sudetenland Commemorative Medal" silver plated Br medallion, without ribbon. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 1. Oktober 1938" (32mm) C:XF
NDK ~1950-1980. "Nemzeti Néphadsereg - Az NDK fővárosának városi parancsnoksága - Berlin" német nyelvű fém plakett (50x69mm) T:2 GDR ~1950-1980. "Nationale Volksarmee - Stadtkommandantur der Haupstadt der DDR - Berlin" German language metal plaque (50x69mm) C:XF