Militária

Tételek száma: 66

DN "Szent Barbara" a tüzérek védőszentje, fülön jelzett Ag emlékérem (8,29g/27,5mm) T:2-,3  ND "Saint Barbara" patron saint of artillerymen Ag commemorative medal with silver hallmark on ear (8,29g/27,5mm) C:2-,3
30903.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

DN Modern zománcozott vitézi jelvény nyakkendőcsipeszen (jelvény 11x17mm) T:2
30904.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

5db-os vegyes magyar és külföldi kis militária tétel, benne jelvény, emlékérem, közte 1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2,2-
30905.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
25

10db-os vegyes militária jelvény, sapkajelvény és kitüntetés tétel, közte "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon, miniatűrrel szalagsávon, "Tartalékosok Honvédelmi Versenye" szalagon T:vegyes
30906.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Ausztria ~1918. "Osztrák Becsületlégió Kereszt" aranyozott Br kitüntetés kardokkal, szalag nélkül T:2 Austria ~1918. "Cross of the Austrian Legion of Honor" gold plated Br decoration with swords, without ribbon C:XF
30907.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" miniatűr T:2  Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt Br medal miniature C:XF
30908.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" mellszalaggal T:2  Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt Br medal on wartime ribbon C:XF
30909.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal + Német 3. Birodalom 1934. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés mellszalagon harcolóknak, hátoldalán "OULC?" jelzéssel + Magyarország 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel a koszorú alatt; mindhárom kitüntetés összevarrva, szalagsávok egyben kis fém csaton, két miniatűr kard rajtuk, egyik kissé hajlott T:2 German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with ribbon + German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" decoration with ribbon for combatants with "OULC?" mark on back + Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark below wreath; all three medals are sawn together, with thin ribbons, two miniature swords on thin ribbon, one slightly bent  C:2
30910.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal + Német 3. Birodalom 1934. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés mellszalagon harcolóknak, hátoldalán "OULC?" jelzéssel + Magyarország 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel a koszorú alatt; mindhárom kitüntetés összevarrva, szalagsávok egyben ...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2 German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:XF
30911.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Német Birodalom / Német 3. Birodalom ~1914-1934. "Vaskereszt" + "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" fém miniatűrök kitűzőn T:2 German Empire / German Third Reich ~1914-1939. "Iron Cross" + "The Honour Cross of the World War 1914-1918" metal miniatures on pin C:XF
30912.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Német 3. Birodalom 1938. "Szudéta emlékmedál" ezüstözött Br medál, szalag nélkül. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 1. Oktober 1938" (32mm) T:2  German Third Reich 1938. "Sudetenland Commemorative Medal" silver plated Br medallion, without ribbon. "EIN VOLK - EIN REICH - EIN FÜHRER - 1. Oktober 1938" (32mm) C:XF
30913.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

NDK ~1950-1980. "Nemzeti Néphadsereg - Az NDK fővárosának városi parancsnoksága - Berlin" német nyelvű fém plakett (50x69mm) T:2 GDR ~1950-1980. "Nationale Volksarmee - Stadtkommandantur der Haupstadt der DDR - Berlin" German language metal plaque (50x69mm) C:XF
30914.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft