BVG Verfehrs Liniennetz, 1935, Straßenbahn, Omnibus, U-bahn. Berlin, 1935, BVG.
Berlin vonalhálózati térképe 1935-ből. 77x57 cm. 1: 5000. A térkép szakadozott. / Line network of Berlin from 1935.
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
1939 Balaton térképe, kiadja a Keresztény Főiskolai Hallgatók Centrum fogyasztási szövetkezete. M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Hiányos, sérült állapotban