Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

13681.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

13682.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

13683.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

13684.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13685.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói megviselt papírkötésben.
13686.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13687.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

13688.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Két hivatás. Ferdinandyné Lengyel Angela összes versei. Bp., 1940, Cserépfalvi Kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kalocsa Róza: Az illem könyve. A művelt ízlés és tapintatos modor. Az élet különböző viszonyaiban. A családi és társadalmi életben követendő illem-szabályok kézikönyve. Budapest, 1884, Révai Testvérek. Kiadói kopottas, sérült aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, az elülső előzéklap, a címlap és az első oldal kijár.
13691.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.
13692.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft